2004 - Začínáme

Jsme na startu. Vše je před námi.

Firma Lawi byla založena v roce 2004. Přesto, že nejsme firma s dlouhou tradicí, dokázali jsme se rychle propracovat mezi lídry v oboru zakázkové výroby cyklistického oblečení v České republice. Vstřícný přístup k zákazníkovi, kvalitní výrobky, neustálý vývoj, nadšení a tvrdá práce jsou hlavní pilíře, na kterých stavíme. Díky využívání nejmodernějších technologií, kvalitních materiálů  a spolupráci s profesionálními jezdci, nejen že držíme krok se světovými výrobci, ale zároveň vyvíjíme i naše vlastní úpravy a produkty, které zvýší komfort při sportování nejen cyklistickým nadšencům, ale i profesionálům, kteří tráví v sedle desítky hodin týdně.

2010 - De Luxe je na světě

Dostáváme se mezi elitu

Jako jeden z milníků v naší historii lze považovat rok 2010. V tomto roce vznikly nové kraťasy De Luxe, které posunuly hranici komfortu na novou úroveň. Špičkový materiál, vylepšený střih a revoluční zakončení nohavic širokou gumičkou, která se navíc dá i potisknout. Nové, obdobné zakončení navíc přibývá i pro dresy. Jsme tak nejen první v ČR, ale i mezi prvními vůbec, kteří tuto variantu zařazují do nabídky.

Kromě nových produktů jsme začali spolupracovat s týmem PSK Whirlpool-Author, tedy s nejsilnějším týmem v ČR, současně máme vlastní tovární team, u kterého je velmi citelný posun v poslední sezóně, je jím LAWI-Author Cycling Team. Jsme jedním z partnerů seriálu Kolo Pro Život, který je největším masovým cyklistickým seriálem u nás i ve střední Evropě, jsme partnerem bežeckého seriálu RunTour. Rozšiřujeme se. Vstupujeme na Nizozemskou půdu, potažmo do celého BeNeLuxu, zemí zaslíbených cyklistice. Získáváme nové zkušenosti, rozšiřujeme nabídku produktů i služeb. Spouštíme on-line systém pro objednávání, který výrazně ulehčuje klientům proces zadávání zakázek. V současné chvíli vstupujeme na další evropské trhy jako například německý.

Nabízíme nejen kompletní sortiment cyklistického oblečení.

Další sporty

2012 - Jdeme stále kupředu

Pleteme i vlastní ponožky

Od roku 2012 přibyly v našem portfoliu ponožky vlastní výroby. Pořízení pletacích strojů byl dalším významným posunem, neboť do naší nabídky přibyl nový zajímavý produkt. I u ponožek jsme volili o něco složitější cestu vlastní produkce, která ovšem nabízí daleko větší možnosti vývoje produktů, než běžně využívané řešení přes subdodavatele.

2013 - Rozšiřujeme záběr

Jsme již téměř po celé Evropě

Rozšiřujeme se. Vstupujeme na Nizozemskou půdu, potažmo do celého BeNeLuxu. Do zemí zaslíbených cyklistice. Získáváme nové zkušenosti, rozšiřujeme nabídku produktů i služeb. Spouštíme on-line systém pro objednávání, který výrazně ulehčuje klientům proces zadávání zakázek.