Hlídáme kvalitu

Vyrábíme z nejlepších materiálů , šijeme ve vlastních dílnách, každý produkt projde několika stupni kontroly. Na kvalitu klademe velký důraz. Chceme, abyste byli spokojeni.

Dodáváme včas

Veškerou výrobu máme přímo v ČR. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat, držet krátké dodací lhůty a především plnit předem pevně domluvené termíny.

Nespíme, vyvíjíme

Vyvíjíme. Nové materiály, technologie, trendy. Rozhlížíme se a hledáme nové možnosti. Testujeme, upravujeme. Jdeme s dobou a sem tam i diktujeme tempo.

O své klienty se staráme

Uzavření obchodu není konec, ale začátek. Začátek dlouhodobé spolupráce. Ta je totiž naším cílem. O své klienty se proto staráme. Dopřejte si i Vy kvalitní servis spojený s výrobou oblečení..

Chcete se podívat na naší maloobchodní kolekci? Koukněte na náš e-shop.

Lawi e-shop

Jsme specialisté na zakázkovou výrobu

Za naše zkušenosti hovoří naše reference

Jako jedno z kritérií, které považujeme za důkaz toho, že naše práce má smysl a správný směr, jsou reference týmů, firem a závodníků, které oblékají, nebo oblékali dresy Lawi. Jejich výčet je (naštěstí) opravdu dlouhý a navíc se stále rozrůstá.

Stříbrná medailistka z olympijských her v Londýně Sabine Spitz, mistryně ČR v XC Tereza Huříková, evropský šampion v maratonu Kristián Hynek, mistr ČR v XC i maratonu Pavel Boudný, silniční mistři ČR Petr Benčík, Stanislav Kozubek, Martin Mareš a Jiří Hudeček, bronzový medailista z paralympiády v Londýně v časovce a mistr světa handicapovaných Jiří Bouška. To je jen výčet několika z těch, kteří oblékají, nebo v posledních letech oblékali dresy Lawi. Tak na co ještě čekáš? Pojď i ty do Lawi 🙂

Topforex-Lapierre Pro Cyling Team

cycling-in-lawi jezdi-v-lawi profi pros

Česká Spořitelna MTB Team

cycling-in-lawi jezdi-v-lawi profi pros

Rafkarna IDEA Cycling

cycling-in-lawi hobby jezdi-v-lawi

IVAR CS Author

cycling-in-lawi hobby jezdi-v-lawi mladez youth

Alltraining

companies cycling-in-lawi firmy hobby jezdi-v-lawi profi pros

Přesvědčili jste mě, chci se dozvědět víc!

Kontakt

spokojených zákazníků

cyklistických výrobků

sportů

států

Umíme toho víc

Cyklistika není vše, umíme i jiné sporty

Hlavním zaměřením naší firmy je cyklistický segment, ale svůj záběr neustále rozšiřujeme. Klademe důraz především na kvalitní materiály, střihy a vývoj. Spolupracujeme s řadou profesionálních sportovců, kteří nejen, že naše výrobky testují, ale zároveň se sami svými postřehy podílí na dalším vývoji.

V současné době vyrábíme oblečení pro cyklistiku, triatlon, duatlon, atletiku, badminton, běh, běžky, florbal, fotbal, házenou, basketbal, rychlobruslení, in-line bruslení, hokej, veslování a další sporty.

Stále jsi nenašel svůj oblíbený sport? Napiš nám a uvidíme, co se dá dělat.