Standardní dodací lhůta je 5-6 týdnů. Déle nebudete čekat ani v hlavní sezóně. Je to pro Vás dlouho? Kontaktujte nás a zjistěte si, jestli je možné výrobu v danou chvíli uspíšit na požadovaný termín.
Loga a další podklady pro přípravu grafiky musí být v křivkách (vektorech), tedy ve formátu .EPS, .CDR, .AI., případně .PDF. Barvy musí být uvedeny v barevném režimu CMYK.
Spolu se zkušební sadou zasíláme i barevnou paletu, vytištěnou na našich tiskárnách. Podle ní tak můžete vybrat konkrétní barvu. Zároveň je také možné na vyžádání, ještě před spuštěním finální výroby, udělat zkušební nátisk.
Příprava designu není problém. Naši grafici Vám grafiku připraví, stačí zaslat loga v patřičném formátu a stručný popis, nákres, nebo fotku.
Velikost si můžete vybrat dle velikostní tabulky, ale nejlepší je oblečení přímo vyzkoušet. To můžete buď po předchozí domluvě u nás ve firmě, nebo Vám na požádání zašleme velikostní sadu.
Zašlete nám poptávku mailem, nebo přes kontaktní formulář, spolu s bližší specifikací plánované objednávky a pošleme Vám cenovou nabídku.
Po zaslání závazné objednávky se platí 50% záloha před spuštěním výroby. Zbytek částky se doplácí při doručení zakázky, a to buď dobírkou, nebo převodem před odesláním.
Ano, naši maloobchodní kolekci najdete v našem e-shopu. Případně se můžete stavit u nás ve firmě ve vzorkové prodejně, kde probíhají i speciální akce.
Zakázková výroba ve vlastním designu je možná již od 1 kusu.

Nenašli jste požadovanou odpověď? Kontaktujte nás a všechny vaše dotazy zodpovíme.

Kontakt