Všechny naše vložky splňují:

Pánské cyklovložky

Elite

Vložka nejvyšší kvality, vhodná především pro silniční cyklistiku, ale i pro horská kola. Konstrukce je tvořena třemi druhy bezešvě lepených pěn s různou tuhostí, které Vám díky skvělému anatomickému tvarování dopřejí maximální komfort. Vložka dále vyniká velikou plochou, díky které skvěle sedí a zároveň eliminuje možnost podráždění kůže v oblasti třísel. Zejména při dlouhých jízdách pak oceníte výborné odvětrání díky otvorům v základní pěnové vrstvě. Samozřejmostí je antibakteriální povrch z velice příjemného, hladkého materiálu. Tato vložka se stala nejpopulárnější volbou mezi profesionály, takže Vás jistě plně uspokojí, ať už v sedle trávíte hodinu, nebo téměř celý den.

MTB

Výrazně odpružená vložka MTB je určena nejen pro horská kola, ale i pro silniční cyklistiku. Konstrukce ze čtyř vrstev bezešvě lepených pěn různé tuhosti dopřeje vysokou míru pohodlí. Perforované otvory v přední a zadní části dopřejí dobrou ventilaci, kterou oceníte zejména při delší době strávené v sedle. Vložka je potažena příjemným, hladkým antibakteriálním materiálem. Jedná se o velice oblíbenou vložku, kterou používá i řada profesionálů.

Basic

Základní vložka ze dvou vrstev lepených pěn je vhodná pro rekreační cyklisty, kteří v sedle tráví i několik hodin. Antibakteriální povrch, příjemné tvarování a dobrá vzdušnost vložky dopřává velice slušný komfort.

Dámské cyklovložky

Profi

Profi vložka je dámským ekvivalentem k pánské vložce MTB. Je tvořena třemi druhy bezešvě lepených pěn, které jsou anatomicky tvarovány tak, aby dopřály maximální komfort i při dlouhé jízdě. Vhodná je jak pro silniční cyklistiku, tak pro jízdu v terénu. Samozřejmostí je pak velice příjemný antibakteriální povrch vložky.

Basic

Základní vložka ze dvou vrstev různých pěn je vhodná pro rekreační cyklisty, kteří v sedle tráví i několik hodin. Antibakteriální povrch, příjemné tvarování a dobrá vzdušnost vložky dopřávají velice slušný komfort. Ekvivalent pánské Basic vložky.

Unisex cyklovložky

Dětská

Dětská cyklovložka je tvořena ze dvou pěn různé tuhosti. Anatomické tvarování dopřeje dítěti dostatečný komfort i při delší jízdě. Samozřejmostí je antibakteriální povrch.

Triatlonová

Velice tenká triatlonová vložka je tvořena ze dvou pěn různé tuhosti. Díky menší velikosti a tenkému provedení je pohodlná i při plavání a běhu. V cyklistické části pak dostatečně ochrání. Díky kvalitním pěnám dobře odvádí pot a rychle vysychá. Samozřejmostí je antibakteriální, velice příjemný povrch.